Kto sme – Spoznajte nás

Firma WIBER sp, s.r.o. je výrobcom okien a dverí od roku 2004. Vyrábame už 16 rokov, na Slovensku, vo vlastných priestoroch, z kvalitných komponentov. Montáž zabezpečujeme vlastnými, skúsenými a školenými zamestnancami.

Od začiatku nášho pôsobenia sme spracovateľmi výlučne profilového systému GEALAN a kovania MACO MM, zasklenie kvalitnými izolačnými sklami od slovenských výrobcov je zárukou výborných tepelnoizolačných a akustických vlastností a dlhej životnosti.

Okná a dvere ponúkame okrem štandardnej bielej farby aj v bohatom sortimente jedno- a obojstranných dekorov dreva, farieb a moderných štruktúrovaných povrchov alebo v unikátnej „acrylcolor“ farebnej úprave vonkajšieho povrchu, s jemným hodvábnym leskom, zvlášť pôsobivým a vhodným pri modernej architektúre.

Len najvyššie štandardy a kvality

Okná z profilov GEALAN dosahujú v závislosti od použitého zasklenia vynikajúce hodnoty Uw, až po hodnoty prekračujúce požiadavky predpisu pre pasívne budovy ift-WA-15/2. Ponúkame a odporúčame osadenie do stavby podľa normy STN 733134, t.j. použitím špeciálnych fólií na exteriérovej a interiérovej strane. Toto riešenie optimálne chráni stredovú tepelno- a zvukovoizolačnú vrstvu a podstatne predĺži životnosť a zlepší funkčnosť pripájacej škáry. Podľa stavebnej situácie je tiež možné použiť špeciálnu predkomprimovanú, impregnovanú, UV-stabilnú tesniacu pásku. Pretože iba správne osadené okno je možné považovať za dobré okno, používame iba najkvalitnejšie komponenty.

Sme držiteľmi LICENCIE NA ZABUDOVANIE VONKAJŠÍCH OTVOROVÝCH KONŠTRUKCIÍ DO STAVBY vydanej TSUS Nitra.

Naše výrobky vo všetkých požadovaných vlastnostiach vyhoveli preukaznej skúške a uvedené parametre výrobku sú v zhode so súborom deklarovaných parametrov. Vyhlásenie o parametroch sa v súlade s nariadením (EÚ) č. 305/2011.

Záruka našej práce a produktov

Na naše výrobky posytujeme záruku 60 mesiacov na farebnú a tvárovú stálosť profilov. V prípade dodania výrobkov bez montáže je poskytovaná záruka 24 mesiacov. Na žalúzie, siete proti hmyzu, dverné samozatvárače, elektrozámky, madlá, pákové ovládače a príslušenstvo od iných výrobcov sa vzťahuje záruka 24 mesiacov. Obvyklá dodacia lehota, pri štandardných farbách a dekóroch sú 3 týždne, pri atypoch a neštandardných farbách a dekóroch 5-6 týždňov od uzavretia záväznej objednávky a od zaplatenia dohodnutej zálohy. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom našich výrobkov, alebo nejasností v cenovej ponuke Vám radi podáme informácie na uvedených kontaktoch.

Našou snahou je nielen vyrábať kvalitné výrobky, ale poskytovať našim zákazníkom komplexné služby, počnúc poradenstvom pri správnom výbere okien, ich vhodnom technickom a estetickom riešení, či spracovaním individuálnych cenových ponúk. Podľa priania zákazníka vykonávame montáž našich výrobkov a doplnkov k oknám. Samozrejme chceme, aby naše výrobky slúžili k Vašej spokojnosti dlhú dobu, robili Vám radosť z dobrej investície a pomáhali šetriť čoraz drahšiu energiu. Preto v nás nájdete spoľahlivého partnera pri záručnom aj pozáručnom servise našich výrobkov.

Služba pre zákazníka je pre nás veľmi dôležitá – snažíme sa, aby zákazník, ktorý k nám príde aj spokojne odchádzal a hlavne, aby sa na nás s dôverou obrátil pri riešení akýchkoľvek problémov. Najväčším uznaním je pre nás, ak nás opäť vyhľadáte so svojimi novými projektami.

Top