Dokonalé riešenie ochrany proti dotieravému hmyzu.
Sú užitočným pomocníkom v letných mesiacoch.

  • Siete proti hmyzu ponúkame vo všetkých možných konštrukčných variantoch na všetky typy okien.
  • Spájajú v sebe jednoduchosť riešení montáže a vysokou úžitkovou hodnotou.
  • Sú nevyhnutným a praktickým doplnkom moderného bývania.

Pevné okenné siete rámové

Chcete si vychutnať príjemný letný vzduch a zároveň relaxovať vo svojom dome? Potom si nezabudnite udržiavať nepríjemné škodcu, ako sú mušky, osy alebo dokonca peľ, vonku. Takéto pohodlie Vám zabezpečí práve pevnej okenné siete, ktoré sú kompatibilné s väčšinou okien. Ich rám je vyrobený z kvalitných hliníkových profilov.

Pevné dverové siete rámové

Krídlové dverné siete sú riešenie proti hmyzu a peľu, vďaka ktorému môžete relaxovať a ľahko dýchať po celú dobu. Stabilným a jednoduchým riešením sú siete s pevným rámom. Vďaka samo-zatváracím pántom sú dverné siete sú jednoduché, pohodlné a ľahko použiteľné.

Rolovacie siete

Pre ničím nerušený pokoj v noci a hygienické a pohodlné prostredie bez hmyzu počas dňa je perfektnou voľbou rolovacie sieť proti hmyzu. Ideálne riešenie pre úsporu priestoru. Roztiahnutá sieť Vás vďaka jemnej sieťovine ochráni pred hmyzom, ak sa nepoužíva, zaťahuje sa späť do hliníkového puzdra.

Plisé siete dverné

Plisé dverné siete sú veľmi obľúbenou voľbou pre domácnosti a ponúkajú štýlové a architektonické riešenie proti hmyzu. Tieto siete sú veľmi ľahko použiteľné – ľahké otváranie a zatváranie. Sú schopné zastaviť kdekoľvek v ľubovoľnej polohe. Prah môže byť v profile alebo 3 mm vysokom PVC pásu, čo je ideálne pre situácie, kedy je vyžadovaný prístup k invalidnému vozíku.

Posuvné siete dverné

S nainštalovanými posuvnými dvernými sieťami budete konečne slobodní, raz navždy, bez múch, komárov a ďalšieho nepríjemného hmyzu. Posuvné dverové siete proti hmyzu sú úsporné a ľahké riešenie sietí, ktoré možno ľahko prispôsobiť väčšine dverí, a to pridaním rámov alebo líšt ..

Top