Zdvižno-posuvné dvere

Kovania pre - zdvižno-posuvné dvere

S kovaniami značky MACO môžete využívať kompletný sortiment najvyššej kvality z jednej ruky. Jeho súčasťou sú prevodovky, vozíky pre vodiace koľajnice, tesniace lišty a prahy. Kovania sú schopné uviesť do pohybu plastové, drevené a drevo-hliníkové krídla s hmotnosťami do 400 kg.

Revolučnú inováciu predstavujú uzatváracie háky a plošne lícujúce uzávery. Medzi ďalšie novinky hodné spomenutia patria popri bezrámovom pevnom zasklení predovšetkým mimoriadne úzke drevené profily určené aj pre dvere veľmi veľkých formátov s krídlami s výškou do 3 600 mm a hmotnosťou do 300 kg.

Komponenty kovania

Vozíky Allrounder

Malý všestranný
Malý zdvižno-posuvný vozík 18×30 je všestranný pre všetky materiály. Pokrýva dizajnové požiadavky veľkoplošných elementov s úzkymi šírkami profilov pre svetlom zaplavené miestnosti.

Posúva prvky s hmotnosťou do 250 kg, v prípade tandemovej zostavy až do 400 kg. Použitím rozšírovacích dielov sa dá individuálne prispôsobiť úzkym a širokým profilom.

Neustále pod kontrolou

Nové monitorovanie uzáverov dodáva pocit najvyššej bezpečnosti. Podáva spoľahlivé informácie o tom, či je zdvižno-posuvný prvok otvorený alebo uzamknutý. Tieto údaje sa môžu prenášať do riešení typu Smart Home alebo do riadiacich jednotiek vykurovania.

V prípade ich odoslania do poplašného zariadenia možno vykonať elektronické zaistenie prvkov aj počas neprítomnosti obyvateľov – takýmto spôsobom možno donútiť vlamačov k úteku!

Top